Najbardziej skuteczne naturalne metody na piękniejszą i zdrową skórę. Nasze maseczki są najlepsze na zimowo-jesienne miesiące

Dermokosmetyki od Lichtena

Niektóre pory roku, jak jesień, zima zapewniają złe doświadczenia, jak popękana, sucha, przebarwiona skóra. Dzieje się tak, gdyż nasza odporność jest słabsza, a dodatkowo nie mamy konkretnej ilości witamin. Brak ich, uciekły niestety ze słońcem i z latem. Na szczęście możemy pokonać niedobór witamin. Sprawdź, jak tego dokonać.

http:/aptekazawiszy.pl/pielegnacjatwarzyiszyimaseczki-c-110_186_198.html
Autor: Vitana
Źródło: Vitana

Poznaj nasze maseczki z witaminami. Możesz zawsze nabyć także tanie dermokosmetyki, ale możesz też podziałać w warunkach domowych. Pierwsze co niech pójdzie witamina A. Jest to super witamina, jaka wygładza i regeneruje. Jest ona pomocna w procesie odnawiania się złuszczonego naskórka, dodatkowo zwiększa ilość kolagenu, wygładza i odmładza. Jesteśmy w stanie w warunkach domowych wykonać swoją domową maseczkę z witaminą A. Jest niezwykle prosta w przygotowaniu. Trzeba nam świeżej brzoskwini i trochę jogurtu. Brzoskwinie musimy ugnieść i wymieszać z jogurtem, następnie taką mieszankę powinniśmy nałożyć na twarz i zmyć po 15 minutach.

Co do witaminy B to produkuje ona warstwę ochronną. Jest to zwłaszcza korzystne dla kobiet ze skłonnościami do skóry, jaka robi się poszarzała. Witamina B skutecznie toczy walkę z tym złym zjawiskiem, jednocześnie dotlenia ją gwarantując zdrowy wygląd. Jesteś w stanie bez trudności przygotować domową maseczkę z witaminą B. Do tego niezbędny jest banan i łyżka miodu. Banana trzeba ugnieść na gładką masę i dodać miód. Tak przygotowaną maseczkę musimy nałożyć na mokre włosy, które następnie owijamy ręcznikiem, a po dwudziestu minutach spłukujemy je i myjemy. To faktyczna regeneracja dla naszych włosów. www.aptekazawiszy.pl/pielegnacjacialabalsamykremymleczkamusy-c-110_177_179.html

Na koniec witamina C, jaka poprawia kolor skóry. Jej podstawowe zalety to zmniejszenie męczącego trądziku, bardziej jędrna cera i złagodzenie podrażnień. Jeśli chcemy wykonać maseczkę musimy przygotować około 20 róży i pół szklanki wody. Owoce należy zalać wrzątkiem i zostawić na dwadzieścia minut. W dalszej kolejności odcedzamy wodę, zaś z owoców przygotowujemy papkę. Kładziemy ją na twarz, ale nie powinna być gorąca. Maseczkę trzymamy dwadzieścia minut, a na samym końcu spłukujemy zimną wodą. Tak przygotowane maseczki to gwarancja, że naturalnym metodami zapewniamy sobie lepszą cerę i tak naprawdę bardziej komfortowe samopoczucie.